Tırmanma Duvarı

Tırmanma Duvarı Tırmanma Duvarı; Son yılların en eğlenceli oyun alanlarından olan tırmanma duvarları, başta çocuklar olmak üzere gençlerin de oldukça rağbet ettiği bir aktivitedir. Sky Parkur farklı ve göz alıcı tırmanma duvarları ile dikkat çekmekte ve eğlence anlayışına bambaşka bir boyut kazandırmaktadır. Birbirinden canlı ve renkli figürlerle süslenmiş tırmanma duvarları ilgi ve merak uyandıran tasarımları ile Sky Parkur’da müşterilere sunulmaktadır. Spor ve eğlencenin cesaret ile birleştiği bir aktivite olarak ip parkurları ve kule tasarımları ile kombine edilmekte, istenilen mekanlarda en güvenilir ve en kaliteli bir şekilde konumlandırılmaktadır.

 SKY PARKUR TIRMANMA DUVARLARI

 • Kaliteli ve güvenilirdir.
 • Uluslararası standart ve sertifikalı Hollanda menşeili düşüş durdurucu sistemi bulunur.
 • Müşteriye özel statik hesaplamalar bilgisayar destekli yazılımlarla yapılır.
 • Kullanılan ekipmanlar kaliteli ve güvenilirdir.
 • Görsel tasarımlı ve temalı tırmanma duvarı olarak göz alıcıdır.
 • İç ve dış mekanlara kurulur.
 • Minimum maliyetli ve müşteriye özel tasarımlardadır.
 • İşinin ehli uzman ekipler tarafından projelendirilir.

Tırmanma DuvarıÇocuklar ve gençler için son derece keyifli bir aktif eğlence alanı olan duvar parkurları, spor ve eğlencenin birleştiği tırmanış duvarları olarak Sky Parkur güvencesi ile inşa edilmektedir. İlk kurulumunda dağcılık sporu ile uğraşan ve kötü hava koşulları neden ile tırmanma sporunun yapılamadığı günler için inşa edilen duvar parkurları, sonrasında çocuklar ve gençler için hem eğlenceli hem de heyecanlı bir oyun alanı haline gelmiştir. Müşterilerin talepleri doğrultusunda açık veya kapalı alanlarda inşa edilmekte, istenilen ebatlarda kurularak her türlü organizasyonda kullanılmaktadır.

 DUVAR PARKURLARI NERELERDE KURULUR?

 • Özel organizasyon ve davetler
 • AVM merkezleri
 • Oteller
 • Kamp alanları
 • Okul bahçeleri
 • Parklar
 • Kreşler
 • Çay bahçeleri
 • Hava alanları
 • Doğum günü organizasyonları
 • Belediye organizasyonları
 • Şenlikler
 • Kumsallar
 • Çay bahçeleri
 • Kongreler
 • Açılışlar
 • Promosyon dağıtımı ve reklam çalışmaları

Tırmanma DuvarıHer tür organizasyon ve alan için en mükemmel çözümler üreten Sky Parkur, görsel şölen tadında tırmanma duvarları ile birbirinden güzel ve gösterişli projelere imza atmaktadır. Fiziksel ve zihinsel gelişim için oldukça büyük katkısı olan tırmanma duvarları, özellikle çocukların tepesinden inmek istemedikleri oyun alanıdır. Hollanda menşeili düşüş durdurucu ile en güvenilir tırmanma duvarlarını inşa eden Sky Parkur, uluslararası standart ve sertifikalara sahip düşüş durdurucu sistemi ile çocuklar için güvenilir oyun alanları yaratmaktadır.

En güvenilir ve en kaliteli tırmanma duvarlarını bulacağınız firmada, birbirinden güzel temalı tırmanma duvarlarına bayılacaksınız. Oyun alanlarını adeta renkli ve canlı bir atmosfere dönüştüren Sky Parkur, kurulacak alana ve kullanıcı kitlesine özel tasarımlar yapmaktadır. Her aşamada müşterisini bilgilendirmekte ve talepler doğrultusunda en özel tırmanma duvarlarını inşa etmektedir. Proje bitiminde müşteri onayını alarak her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutan Sky Parkur, montaj alanına göre seçilen özel malzemelerle iç ve dış mekanlar için fark yaratan tırmanma duvarları satmaktadır.

Birbirinden güzel ve renkli tırmanma duvarlarında tırmanışa geçen çocuklar duvar üzerindeki tutamaklara tutunarak tırmanmakta, istediklerinde tutamak yerlerini değiştirerek kendilerine yeni rotalar belirlemektedir. Aynı anda birkaç kişinin tırmanabileceği tırmanma duvarlarında yarış yapmanın heyecanını da yaşayan çocuklar son derece eğlenmekte ve keyif almaktadır.

Eğlenerek spor yapmayı sağlayan tırmanma duvarları kas gelişimi için de çok önemlidir. Sky Parkur tırmanma duvarlarında aradığınız kalite ve güvenliği bulacak, minimum maliyetle maksimum verimlilikte tırmanma duvarlarına en kısa sürede kavuşacaksınız.

Tırmanma Duvarı Fiyatları

Tırmanma DuvarıTırmanma duvarı fiyatları; uygulama alanının ölçüleri, kullanılacak malzemenin çeşitliliği, uygulama alanının fiziki şartları ve tırmanma duvarının ek özellikleri (zaman sayacı, ses, ışık) gibi faktörlere bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Uygulama alanının ölçülerine göre hammadde alımı ve malzeme kullanımı değişkenlik gösterecektir. Bu durum tırmanma duvarı fiyatlandırmasında doğrudan etkileyici bir faktördür. Tırmanma duvarı plywood, kompozit ve ahşap malzemeler üzerinde uygulanabilir. Bu malzemelerin her biri kalite ve dayanıklılık hususlarında fiyat farklılıkları göstermektedir. Tırmanma Duvarı projelerinde fiyatlandırma noktasında bir diğer önemli husus ise tırmanma duvarının uygulanacağı alan ile ilgilidir. Örneğin; tırmanma kulesi ürünümüzde zemine herhangi bir bağlantı ihtiyacı duymuyoruz. Fakat sabit olarak uygulanacak duvarlar için montaj maliyetleri fiyat noktasında etkili olacak bir diğer unsurdur. Son olarak, Sky Parkur Temalı Tırmanma Duvarları, duvar yüzeyinde ki renkli temaların yanında tırmanış aktivitesini daha eğlenceli bir hale dönüştürecek ekstra özellikler sunmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda,  tırmanma duvarlarına entegre edebileceğimiz kronometre sayaçları, ses, ışık ve buton gibi destekleyici unsurlarla hali hazırda sıra dışı bir görünüme sahip olan tırmanma duvarlarını daha interaktif bir görünüme kavuşturuyoruz. Müşterilerimiz için tırmanma duvarlarının destekleyici unsurları ekstra bir maliyet oluşturmasına karşın interaktif ve temalı tasarıma sahip bir tırmanma duvarı elbette ki daha fazla ilgi ve beraberinde kazanç getirecektir.

Sky Parkur olarak müşterilerimize en yüksek kalite ve standartta üretim yapıp, ürünlerimizi sunmak önceliğimizdir. Bu ilkemize bağlı olarak müşterilerimize yüksek kalitede ürettiğimiz heyecan ve macera yüklü ürünlerimizi uygun fiyat avantajı ile satışa sunmayı hedefliyoruz.

Tırmanma Duvarı Malzemeleri

Tırmanma Duvarı üretiminde müşterinin ihtiyacına göre plywood, kompozit ve ahşap malzeme kullanılabilir. Tırmanma Duvarlarının tutamakları ise bir diğer önemli malzemedir. Tutamaklar ahşap ya da dökme kalıplardan oluşan şekillerden oluşmaktadır. Müşteri talebine ve kullanılacak mekâna göre boya ve yüzey koruyucu gibi maddelerde kullanılabilecek malzemelerdendir.

Tırmanma Duvarı Kiralama

Sky Parkur ’un renkli ve sıra dışı tasarımı ile ürettiği Tırmanma Kulesi, etkinlikler, festivaller ve tanıtım organizasyonları gibi toplu olarak gerçekleştirilen faaliyetler için kiralanabilecek bir üründür. Her biri farklı temalardan oluşan toplam dört adet tırmanma duvarı ve otomatik düşüş durdurucudan oluşmaktadır. Tırmanma duvarlarında tam ve yarım gövde koşumları, karabina ve otomatik düşüş durdurucu sistemini kullanmaktayız. Güvenlik ekipmanlarımızdan özellikle otomatik düşüş durdurucu sistemi sayesinde operasyon maliyeti ciddi oranda düşmektedir. Tırmanma Duvarları hem iç mekân hem de dış mekânlarda kullanılabilmektedir. Tırmanma Kulesi uzman ve efektif kurulum ekibimiz yardımıyla talep edilen alana kurulumu ve sökümü 4-5 saat içerisinde gerçekleştirilebilir. Talep doğrultusunda etkinlik süresi boyunca Tırmanma Duvarlarının operasyonu, dağcılık eğitimi almış Sky Parkur çalışanları tarafından işletilebilir.

Tırmanma Kulesi ile organizasyonlarınızı daha renkli ve sportif hale getirecek bir ürüne sahip olmanın bir diğer avantajı ise her yaştan insanın kullanabileceği bir aktivitedir. Tırmanma duvarının bu özelliği doğrultusunda uzun ve kısa dönemli Avm, festival, park gibi alanların belli bölümlerinde ticari olarak da işletilebilmektedir. Sky Parkur olarak Avm ortak alanlarında özellikle Tırmanma Kulesi tasarımımızın ticari olarak işletilebilmesi açısından çok uygun bir ürün olduğunu düşünüyoruz. Zemine herhangi bir bağlantı yapılmadan yapının ayakta durabilmesi, 4-5 saatlik zaman aralığında kurulum işleminin tamamlanması ve yüksek kalite ve güvenlikteki ekipmanların kullanımı sayesinde operasyon maliyeti ciddi oranda düşmektedir.

Tırmanma Duvarı Ekipmanları

Sky Parkur Temalı Tırmanma Duvarlarında zirveye ulaşmak için ihtiyacınız olan güvenlik ekipmanları bulunmaktadır. Karabina ve yarım gövde ya da tam gövde koşum güvenlik ekipmanlarını kullanarak tırmanmaya başlayabilirsiniz. Koşum (emniyet kemeri) ile tırmanma duvarının tepesinde yer alan otomatik düşüş durdurucuya karabina yardımıyla bağlanabilir ve zirveye ulaşma yolculuğunu tutamakları birer birer adımlayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ev İçin Tırmanma Duvarı

Sky Parkur Tırmanma Duvarları sadece ticari amaç olarak kullanılmaz. Müşterilerin taleplerine göre özel yaşam alanlarında bulunan çocuk odalarında ya da bahçelerde uygulanabilir. Çocuklarınıza ya da misafirlerinize özel olarak tırmanma heyecanını yaşatmak isterseniz, Sky Parkur olarak tematik tırmanma duvarlarımız özel olarak ölçülendirilip projelendirilebilir.  Müşterilerimizin en değerli varlıkları olan çocukları için hemen yanı başlarında bazen odalarının duvarlarında bazen de çocuğunuz için oluşturduğunuz özel açık alanlarda mikro ölçekte bir tırmanma duvarını sahip olmak isteyebilirsiniz. Çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel gelişimine önemli bir katkısını sağlayacak olan Tırmanma Duvarlarını Sky Parkur olarak evinize getirebiliriz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

+1 #3 Emel yurtseven 12-10-2016 00:04
Dogum günü için bahçeye birden fazla tırmanma duvarı kurdurmak istiyorum yalnız seyyar tırmanma duvarı modelleri varmı bahçe duvarında vidalama istemiyorum.
Alıntı
0 #2 Osman Uysal 11-10-2016 11:51
Müthiş zevkli bişey bizim okulda vardı. Tırmanma duvarı diye kocaman alan vardı orda eğlenirdik hep. :sad:
Alıntı
-1 #1 Alper Altın 08-10-2016 23:04
Tırmanma duvarı fiyatları ne kadar acaba. Bana bilgi verirmisiniz.
Alıntı

Sky Parkur, Türkiye'de eğlence sektörüne Yerleşmiş Bulunan Pasif Eğlence Anlayışını, “SPOR VE EĞLENCE” Misyonu İile Aktif Eğlence Anlayışına Dönüştürmeyi Hedeflemektedir.

Haritada Biz

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.