SKY ZONE


Sky Parkur heyecan, macera ve adrenalin dolu ürünlerini kapalı mekânlara taşıyarak dört mevsim eğlence imkânını yatırımcılarına ve ziyaretçilerine sunuyor. “Aktif eğlence” vizyonu ile eğlence sektöründeki dönüşümün öncüsü olan Sky Parkur, Sky Zone konsepti ile spor ve eğlence odaklı ürünlerin birleşiminden sıra dışı bir eğlence tesisini projelendiriyor. İp Parkuru, Tırmanma Duvarı, Kader Atlayışı, Gökyüzü Merdiveni ve Dev Kaydırak gibi macera ürünlerinden oluşan aktivite istasyonu eğlence merkezinin sadece bir kısmıdır. Sky Parkur, macera ürünlerine ek olarak ziyaretçilerinizin sıra dışı bir deneyim yaşayacağı bir aktivite öneriyor; Mağara. Klasik bir konteyner ya da belli bir alana tasarlanan projede, kullanıcılar gerçek bir mağaranın replikasında heyecan ve macerayı güvenli bir şekilde yaşayacaklardır.

Bunun yanında bildiğiniz trambolinleri unutun! Sky Zone’da sizler için sürprizlerle dolu bir Trambolin Park sunuyoruz. İsterseniz özgürce zıplayabileceğiniz, basket potalarından oluşan bölümlerde smaç yeteneğiniz sergileyebileceğiniz, yumuşak sünger havuzlarına kontrolsüzce atlayabileceğiniz ya da iki grup halinde karşılıklı olarak yakan top oynayabileceğiniz aktivite bölümlerinden oluşan Trambolin Park sıra dışı bir eğlenceyi yaşama imkânı veriyor.

Eğlence merkezlerinin vazgeçilmezlerinden Soft Play ekipmanları, 4-12 yaş aralığında ki çocuklar için Sky Parkur ‘un “Aktif Eğlence” misyonuna paralel olarak büyük bir özen ve titizlikle tasarlanmıştır. Soft Play içerisinde bulunan oyun elementlerinin her biri çocukların hareket etmesine olanak sağlayacaktır. Ağlı köprüler, dev kaydıraklar, Zipline hatları, engelli yürüme yolları gibi oyun elementleri çocuklarınıza keyifli anlar yaşatacaktır.

Sky Zone her yaştan kullanıcıya eğlence imkânı sunmaktadır. 0-4 yaş aralığındaki minik ziyaretçilerimizi de bu amaçla özel bir eğlenerek öğrenme istasyonu hazırladık. Edutainment formatında hazırlanan bu bölümde, yumuşak oyun elementleri ile yaratıcı özelliklerini geliştirirken, çeşitli konularda özenle tasarlanmış interaktif akıllı ekranlarda çocuklar bilgi dağarcıklarını genişletirken eğleniyorlar.

Lazer Zone, 7 yaş itibariyle herkesin faydalanabileceği bir grup aktivitesidir. Temalı bir arenada ses ve ışık yoğunluğu ile kendinizi dış dünyadan soyutlayarak keyifli zamanlar geçireceğiniz aktivitedir. Ziyaretçiler, kurdukları takımlarıyla karar verdikleri stratejileriyle karşı takımın kalesini fethetmeye, karşı takımın oyuncuları ışınlayarak en yüksek skora ulaşmaya çalışırlarken, aynı zamanda Arena içindeki interaktif hedeflerden ve karşı takımın oyuncularından kendilerini korumaya çalışırlar.

Sky Zone ’da bulunan aktivite alanlarının yanında çocuklar için doğum günü partileri veya ebeveynlerin organizasyon düzenleyebilecekleri, gruplara özel tahsis edilecek talebe göre özel olarak tema oluşturulabilecek mekânlar mevcuttur. Sky Zone ziyaretçileri, Sky Cafe’ nin özenle hazırladığı sağlıklı yiyecek ve içeceklerin tadına bakabilirler.

Sky Parkur, Türkiye'de eğlence sektörüne Yerleşmiş Bulunan Pasif Eğlence Anlayışını, “SPOR VE EĞLENCE” Misyonu İile Aktif Eğlence Anlayışına Dönüştürmeyi Hedeflemektedir.

Haritada Biz

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.