Macera Parkı

Macera Parkı, Macera Parkı Kurulumu Sky Parkur Macera Parkı; Sky Parkur’un en güzel hizmetlerinden biri olan macera parkı, doğa içinde spor ve eğlencenin tavan yaptığı bir aktivite alanıdır. Çocuklarınızla ve sevdiklerinizle güzel bir gün geçirmek için ormanlık alanlarda macera parkı bulunan mekanlara gidebilir, unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Birbirinden eğlenceli ve heyecanlı aktiviteleri barındıran Sky Parkur’un kurduğu macera parkları en kaliteli ve en güvenilir ekipmanlar kullanılarak inşa edilmektedir. Birden fazla aktiviteyi bir arda bulunduran macera parklar Sky Parkur kalite farkı ile hemen kendini belli etmektedir. Her zaman müşterilerinizin odak noktası olan ve çok beğenilecek olan macera parklarını Sky Parkur’da bulabilir, en ekonomik fiyatlarla en mükemmel çözümü yakalayabilirsiniz.

SKY PARKUR MACERA PARKI’NDA NELER VAR?

Macera Parkı, Macera Parkı Kurulumu, Macera Parkı Fiyatları Mis gibi bir orman havası içinde doğa ile iç içe spor ve eğlence anlayışınızı değiştirecek aktiviteleri barındıran macera parklar, Sky Parkur’un uzman ellerinde en güzel şeklini almaktadır. Her mekana uygun macera parklarda ip parkuru ile heyecanın doruklarına çıkacak, her türlü engele göğüs gererek hedefinize ulaşacaksınız. Adrenalin seviyesinin tavan yaptığı aktiviteler Sky Parkur macera parklarında meraklılarını beklemektedir. Çocukların ve gençlerin enerjilerini attığı ve oldukça fazla eğlendiği macera parklar, aileler, okul ve şirket katılımcıları ve bireysel misafirler için sıra dışı ve çok eğlenceli bir mekandır.

Doğa ile iç içe ve ormanlık alanlarda kurulmakta, aynı zamanda şehir park ve bahçelerinde de bulunmaktadır. Son günlerin en eğlenceli mekanlarından olarak klasik eğlence anlayışı dışında spor faaliyetleri ile ziyaretçilerine spor ve eğlenceyi birlikte sunmaktadır. Ziplane ile heyecanı en üst seviyede yaşayabilir, dev salıncak tercihinizle heyecanınıza heyecan katabilirsiniz. Birçok zorluğa göğüs gereceğiniz macera parklarda yüksekten atlamanın heyecanını yaşayacağınız serbest atlayış sporunu deneyebilir, cesaretinizin sınırlarını zorlayabilirsiniz. Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile macera parklarda fiziksel ve zihinsel tüm aktiviteleri tadacak, doğal bir eğlence ortamında yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

 SKY PARKUR MACERA PARK ÖZELLİKLERİ

 •  Ormanlık alanlarda ve doğa içindedir.Macera Parkı, Macera Parkı Eğlence Alanları
 •  Her yaş grubuna hitap eden spor aktiviteleri içerir
 •  En kaliteli malzemelerden inşa edilir.
 •  Güvenilirdir.
 •  Kurulumu kısa sürede tamamlanır.
 •  Uzman ekipler tarafından projelendirilir.
 •  Şehir park ve bahçelerine de kurulabilir.
 •  Bireyler, şirketler ve eğitim kurumları için mükemmel bir fırsattır.
 •  Klasik etkinliklerden uzak spor ve macera doludur.
 •  Kaynaşma, moral ve motivasyon yeridir.
 •  Kafeterya ve restoranlar da barındırarak sağlıklı gıdalar sunar.
 •  Özellikle toplantı odaları şirketler ve özel grupların tercihidir.

Macera Parkı, Macera Parkı Kurulumu Sky Parkur Kiralık macera parkları ile her müşterisini son derece memnun eden Sky Parkur, ziyaretçilerin kaliteli vakit geçirdiği macera parkları ile spor ve eğlenceyi birlikte sunmaktadır. Her türlü güvenlik tedbirlerinin alındığı macera parklarında sevdiklerinizle gönlünüzce eğlenebilir, unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle çocukların fiziksel ve zihinsel gelişiminde katkıları büyük olan macera parkları, gençler ve yetişkinler için de birbirinden eğlenceli ve heyecanlı aktiviteler sunmaktadır.

 Sürekli ev ortamında veya masa başında vakit geçiren çocuklar için bulunmaz bir ortam olan macera parklar, Sky Parkur farkı ile en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Sporla ilgilenen çocukların hayatta daha başarılı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir. Binalaşmanın hızla yaygınlaştığı günümüzde macera parklar sayesinde çocuk ve gençler monoton hayatın dışına çıkmakta, dünyaya bakış açıları değişmektedir.

Çocuklarınızla birlikte Sky Parkur macera parklarında çok iyi vakit geçirebilir, onların zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli hizmetleri ile sektörün en gözde firması olan Sky Parkur, kiralık macera parkları ile tüm taleplere en ekonomik ve en kaliteli şekilde cevap vermektedir.

Bahçenize, Arazinize, Otelinize ve aklınıza gelebilecek her türlü boş arazinize macera parkı kurarak gelirinizi arttırabilir, yeni müşteriler kazanabilir ve yatırımlarınızı çoğaltabilirsiniz. Profesyonel AR-GE ekibimiz ile beraber yürüttüğümüz çalışmalarda en güvenli şekilde oyun alanları oluşturarak risk potansiyeli taşımayan oyun alanları ile hem sizi memnun ediyor hemde müşterilerinizi memnun ediyoruz. Sizde macera parkı hakkında merak ettiklerinizi bizimle paylaşabilir, soru ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

+1 #3 Kemal Karar 06-11-2016 16:31
Fiyatlar nedir. Macera Parkı hakkında bilgi verirmisiniz.
Alıntı
0 #2 Alim servi 29-10-2016 00:01
Macera parkı konsepti ilan yapıyı hangi ortamlara ve hangi şartlarda kurulum yapıyorsunuz...
Konuyla ilgili eposta hesabından irtibata geçer misiniz ?
Alıntı
0 #1 Mert Canaçık 11-10-2016 11:52
Nerede burası arkadaşlarla gidebilirmiyiz ? Macera parkı arıyorduk bizde topluca gitmek için.
Alıntı

Sky Parkur, Türkiye'de eğlence sektörüne Yerleşmiş Bulunan Pasif Eğlence Anlayışını, “SPOR VE EĞLENCE” Misyonu İile Aktif Eğlence Anlayışına Dönüştürmeyi Hedeflemektedir.

Haritada Biz

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.