İp Parkuru

Sky Parkur - İp Parkuru İp Parkuru ; Etkili ve kalıcı bir öğrenmenin deneyerek ve yaşayarak kazanıldığı bir gerçektir. İp parkurları eğlence ve heyecanın tavan yaptığı aktiviteler olarak en gözde oyun alanlarındandır. İp parkuru olarak taleplere profesyonel bir şekilde cevap veren Sky Parkur, her müşteriye özel ip parkurları ile her yaş grubu insanın macera yaşayabileceği oyun alanları yaratmaktadır. Minimum maliyetle maksimum verim elde eden Sky Parkur, ahşap veya metal direkler üzerinde ya da ağaç üzerinde ip parkurları kuran alanında uzman bir firmadır. Güvenlik ve kaliteden ödün vermeden çalışmakta, açık veya kapalı alanlarda müşterilerine en mükemmel ip parkurlarını inşa etmektedir. Gerek kiralık gerekse satılık ip parkurları ile her ihtiyaca cevap vermekte, eğitici-öğretici bir faaliyet alanı olan ip parkurlarını yükseklik sınırı ve güvenlik kaygısı olmaksızın projelendirmektedir.

SKY PARKUR İP PARKURU ÖZELLİKLERİ

 • Güvenlik mükemmeldir.
 • Kullanılan ekipmanlar uluslararası ve CE standartlarındadır.İp Parkuru Güvenliği
 • Yeterli ve gerekli koruyucu ekipmanlara sahiptir.
 • Parkur ve geçişler yaşgrubuna uygundur.
 • Parkur geçiş ve zorlukları benzersizdir.
 • Açık veya kapalı istenilen alanlara inşa edilir.
 • Minimum maliyetle maksimum verim sağlar.
 • Dünya standartlarında bir oyun alanıdır.
 • Profesyonel ellerde projelendirilir.
 • Mobil, Ahşap veya metal direkler üzerinde kurulur.
 • Mobil ip parkurları istenildiğinde taşınabilir.
 • Kiralı ve satılık talebe göre çeşitlidir.
 • Kurulması ve sökülmesi çok kısa sürede gerçekleşir.

 
Özellikle çocuklar için fiziksel ve zihinsel gelişime katkı sağlayan ip parkurları, Sky Parkur’un kaliteli ve güvenilir ip parkurları ile farkını hissettirmekte ve mükemmel çözümler üretmektedir.

İP PARKURU AKTİF EĞLENCEDİR

İp Parkuru      Kullanıcıların cesaret ve iletişim yeteneğinin gelişiminde önemli bir rol oynayan ip parkurları, yükseklik korkusunu yenme ve risk alabilme konusunda son derece önemli katkıları olan bir spor alanıdır. Özgüveni arttıran ve bireyin kendi sınırlarını zorlayan bir aktivite olarak çok rağbet görmekte, zorlukları aşma ve el becerisi kazandırmada aktif rol oynamaktadır.

     Sky Parkur ip parkurları, dönemsel kısa süreli organizasyonlarda kullanılmak üzere kiralanan ip parkurlarından satılık ip parkurlarına kadar tüm çeşitleri ile kişi ve kurumların hizmetine sunulmaktadır. Uzman kadrosu ile teknik hesaplamaları dünya standartlarında yapmakta, açık ve kapalı alanlarda firmaya özel kaliteli ve güvenilir ip parkurlarını kurmaktadır.

     Spor ve eğlence anlamında en aktif eğlence alanları olan ip parkurları, yepyeni dostluk ve arkadaşlıkların kurulduğu açık veya kapalı eğlence alanlarıdır. Kendine güven ve cesareti geliştiren, problem çözme ve dayanıklılık becerileri kazandıran mükemmel bir aktivitedir.

İYİ BİR İP PARKURU NASILDIR?İp Parkuru Özellikleri

- Kaliteli ve güvenlidir.
- Kullanılan ekipman standartları yüksektir.
- Koruyucu ekipmanları kaliteli ve yeterli sayıdadır.
- Hangi yaş grubu içinse ona göre parkur ve geçiş özelliklerine sahiptir.
- Parkur geçişleri birbirine benzemez ve tekrar etmez.
- Parkur malzemeleri birbirine uygundur.
- Kurulumu yapan firma işinin ehli ve profesyoneldir.
 
     İp Parkuru FirmalarıTüm bu özellikleri hatta daha da fazlasını taşıyan Sky Parkur, kaliteli ip parkurlarını temin edebileceğiniz tecrübeli bir firmadır. Eğlence ve mücadelenin en üst seviyelerde yaşandığı dünya standartlarında ip parkurları için hemen Sky Parkur ile irtibata geçin. Talepleriniz doğrultusunda uzmanlarımız gerekli alan ölçümlerini yapsın, görsellik ve verimliliğin maksimum seviyede olduğu en kaliteli ip parkurlarını işletmenize kursun.

     İster kiralık ister satılık, ister ahşap-metal ister mobil olsun, müşteriye özel ip parkurları ile Sky Parkur sektörün lider firması olarak en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermeye ve her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaya devam etmektedir.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

0 #1 Kemal Tokgöz 11-10-2016 11:54
Bayağı eğlenceli gözüküyor. Peki bu ip parkuru nda evlere kurulum yapıyor musunuz ? Sadece alışveriş merkezlerine falan mı kurulum oluyor bende ip parkuru kurdurmak istiyorum fiyatlar nedir.
Alıntı

Sky Parkur, Türkiye'de eğlence sektörüne Yerleşmiş Bulunan Pasif Eğlence Anlayışını, “SPOR VE EĞLENCE” Misyonu İile Aktif Eğlence Anlayışına Dönüştürmeyi Hedeflemektedir.

Haritada Biz

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.