Hizmetlerimiz

Sky Parkur işinizi kolaylaştırmak ve işletmenizi olağanüstü bir merkez haline getirmenizde yardımcı olmak için anahtar teslim entegre çözümler sunuyor.

İşiniz daha fikir aşamasındayken size danışmanlık hizmeti, sonrasında tasarım ve mühendislik hizmetlerinden çalışanlarınızın eğitimi ve güvenlik incelemelerine kadar her türlü profesyonel hizmeti sunan Skyparkur başarıya uzanan yolda her aşamada deneyimi, uzmanlığı ve kaynakları ile sizi destekleyecek ve sizinle birlikte olacak.


Danışmanlık

Sky Parkur’un işletme değerini fark ettiniz fakat onu nasıl hayata geçireceğinizden emin değil misiniz? Sky Parkur takımı, girişimcilerden mimari firmalara kadar geniş bir çerçevede ip parkuru ve tırmanma duvarı üretimi ile spor ve eğlence sektörü içinde yeni kurulan işletmeler için danışmanlık hizmeti sunuyor. Tasarımcılardan, mühendislerden, satış danışmanlarından ve finans uzmanlarından oluşan özel takımımız işletmenizin ilk aşamasından itibaren iş planınızı başarılı bir şekilde geliştirmek için size yardımcı olacak.

Tasarım

Sky Parkur ihtiyaçlarınızı görselleştirmektir. Bize başarı için vizyonunuzu söyleyin ve Sky Parkur tasarım ekibi bunu bir forma döksün. Sky Parkur bünyesinde çalışan kendini işine adamış mimarlar ve tasarımcılar her türlü ihtiyaca, hedefe ve uygun alana özel çözümler oluşturur.

Projelendirme

Sky Parkur yelpazesinde çok sayıda tema için özelleştirilmiş çözümler bulunmaktadır. Amaç ne olursa olsun her biri özel olarak yüksek güvenlik standartlarına göre tasarlanıp tasarlanmıştır. Özel olarak eğitim almış sertifikalı mühendis ve mimar ekibimiz işletmenize özel katma değer sunmayı amaçlamaktadır.

Kurulum

Sky Parkur anahtar teslim çözümlerinin bir parçası olarak tüm ip parkuru ve tırmanma duvarı sistemlerinin kurulumunu güvenlik standartlarına uygun olarak çalışan özel kurulum teknisyenlerinden oluşan bir ekip tarafından gerçekleştirilir.

Eğitim

Müşterilerimizin beklentilerinin üzerine çıkmak için harcadığımız çabanın bir parçası olarak profesyonellerden oluşan ekibimiz sistemin çalışması, teknik beceriler ve acil durum planlaması ile ilgili çalışanlarınıza eğitim vermek için organizasyon düzenleyebilir. Çalışan eğitimine ek olarak size pazarlama stratejileri ve karlılığınız için rehberlik de sağlayabiliriz.

Denetim

İncelemelerin uzun dönem güvenliğe giden doğru yol olduğuna inanıyoruz. Sky Parkur uzmanları düzenli olarak sistemlerinizin donanımı ve kurulumuyla ilgili güvenlik incelemeleri gerçekleştirebilir. Merkeziniz titizlikle kontrol edilir ve gerekli görülürse güvenlikli kullanıma devam edebilmek için yıpranmış veya güvenlik standartlarına uymayan parçalar veya ekipman değiştirilir.

 

 

 

Sky Parkur, Türkiye'de eğlence sektörüne Yerleşmiş Bulunan Pasif Eğlence Anlayışını, “SPOR VE EĞLENCE” Misyonu İile Aktif Eğlence Anlayışına Dönüştürmeyi Hedeflemektedir.

Haritada Biz

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.