Tırmanma Duvarı

Tırmanma Duvarı; Son yılların en eğlenceli oyun alanlarından olan tırmanma duvarları, başta çocuklar olmak üzere gençlerin de oldukça rağbet ettiği bir aktivitedir. Sky Parkur farklı ve göz alıcı tırmanma duvarları ile dikkat çekmekte...

Macera Parkı

Macera Parkı; Sky Parkur’un en güzel hizmetlerinden biri olan macera parkı, doğa içinde spor ve eğlencenin tavan yaptığı bir aktivite alanıdır. Çocuklarınızla ve sevdiklerinizle güzel bir gün geçirmek için ormanlık alanlarda macera parkı bulunan mekanlara gidebilir, unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

İp Parkuru

İp Parkuru ; Etkili ve kalıcı bir öğrenmenin deneyerek ve yaşayarak kazanıldığı bir gerçektir. İp parkurları eğlence ve heyecanın tavan yaptığı aktiviteler olarak en gözde oyun alanlarındandır.

Sky Parkur, Türkiye'de eğlence sektörüne Yerleşmiş Bulunan Pasif Eğlence Anlayışını, “SPOR VE EĞLENCE” Misyonu İile Aktif Eğlence Anlayışına Dönüştürmeyi Hedeflemektedir.

Haritada Biz

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.